Toptan Kız Çocuk Tayt

Filtreler
Tayt
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
''Fiyatları Görebilmek İçin Giriş Yapınız. Bayi Değilseniz, Bayi Başvurusu Yapınız.''

Beden
9/10
11/12
13/14
15/16
Toplam
ADET
2
2
2
2
8 ADET
9/10
11/12
13/14
15/16
2
2
2
2
Toplam: 8 ADET

Beden
9/10
11/12
13/14
15/16
Toplam
ADET
2
2
2
2
8 ADET
9/10
11/12
13/14
15/16
2
2
2
2
Toplam: 8 ADET
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Toptan kız çocuk tayt ve toptan genç kız tayt modellerinde geniş ürün yelpazesi sağlayan B2B markası Türkiye’de online toptan ticaret standartlarını her geçen daha da yükseltmeye devam eder. B2B spor mağazası Türkiye’deki en büyük online toptan giyim markalarından biridir. Uzun yıllardır hizmet sunduğu toptancı sektöründe en kaliteli ve en iyi hizmeti veren B2B spor mağazası müşteri memnuniyetini temel alarak güvenli alışveriş imkânı sunar. Online toptan alışverişi kolaylaştıran ve dijitalleşen dünyanın ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğu hizmetlerle B2B spor mağazası ziyaretçilere en uygun fiyatları ile hızlı teslimat imkânı sağlar.

Toptan Kız Çocuk Tayt Modelleri

Toptan kız çocuk taytları çeşitlilik gösterir ve farklı stillerde, renklerde ve desenlerde sunulur. Kız çocuk parlak tayt modelleri arasında çiçekli, hayvan motifli, üzerinde geometrik şekiller yer alan ürünler vardır. Noktalı, çizgili farklı desenler barındıran kız çocuk spor taytı çeşitleri eğlenceli ve renkli bir görünüme sahiptir. Ayrıca kış için kız çocuk kadife tayt giyim ürünleri büyük ilgi görür. Kız çocuk kapri tayt modelleri de çok sık olarak tercih edilir. Kız çocuk tayt takım çeşitleri arasında karakter temalı ürünler de vardır. Üzerinde süper kahraman, prenses, çizgi film karakterleri gibi popüler baskılar barındıran kız çocuk taytı modelleri mevcuttur. Yırtmaçlı kız çocuk deri tayt modelleri de bacaklarda ya da dizlerde yırtmaçlarla tasarlanır. Metalik veya parlak renklere sahip kız tayt ürünleri özel etkinlikler için veya performanslar için son derece uygundur. Parlak veya metalik giyim ürünleri arasında farklı renklere sahip kız çocuk siyah tayt, beyaz tayt, renkli tayt modelleri ile müşterileriniz gösterişli bir görünüm elde edebilir. Baskılı kız çocuk spor tayt modelleri desenleriyle ve farklı baskılarıyla kullanılır. Basic kız çocuk kısa tayt veya uzun taytlar düz ve sade renkleriyle tercih edilebilir.

Ucuz ve Uygun Fiyatlı Toptan Kız Çocuk Tayt

Ucuz ve uygun fiyatlı tayt kız modelleri üretildiği malzeme ile rahatlık ve esneklik sağlamak için polyester veya spandex malzemeden yapılır. Bu malzemelerden üretilen çeşitler modelin esnek olmasını ve hareket özgürlüğü sağlar. Uygun fiyatlı toptan kız çocuk tayt modelleri arasında farklı renklere ve desenlere sahip ürünler mevcuttur. Uygun fiyatlı ürünler giyim satıcıları, distribütörler ve perakendeciler için geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Kaliteli ve dayanıklı taytlar nefes alabilen, hafif ve esnek yapısıyla çok sık olarak tercih edilir.

İstanbul Toptan Kız Çocuk Tayt

B2B spor mağazası çevrimiçi satış ile İstanbul’da geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Farklı stillerde, bedenlerde, renk ve desenlerdeki tayt modelleri arasından müşteri portföyünüze uygun olarak tercihte bulunabilirsiniz. B2B geniş ürün çeşitliliğiyle müşterilerin stiline ve beklentisine uygun olan modelleri bulmanızı kolaylaştırır. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü tayt modellerini B2B mağazasıyla İstanbul için rekabetçi fiyatlarla tercih edebilirsiniz. Ayrıca online satış imkânıyla perakendeciler, distribütörler ve satıcılar ürünlere kolaylıkla erişebilir.

Ankara Toptan Kız Çocuk Tayt

B2B mağazası ile online toptan kız taytları Ankara için satın almanın avantajları arasında geniş ürün çeşitliliğine kolay erişim imkânı yer alır.  Bu sayede perakendeciler ve distribütörler farklı çeşitlere sahip tayt modellerinin yanı sıra Ankara için farklı giyim ürünlerini kolaylıkla bulabilir. Ankara için hızlı ve kolay alışveriş imkânı sağlayan marka ile toptan alıcılar ürünleri hızlıca bularak sipariş verebilir. Marka alıcılara zamandan tasarruf sağlar ve mağazalara gitme gereksinimini ortadan kaldırır.

İzmir Toptan Kız Çocuk Tayt

İzmir’de tayt kız çocuk modelleri için B2B Spor online mağazası hızlı alışveriş imkânı sunar. İzmir’de toptan alıcılar için rekabetçi fiyatlar sunan platform doğrudan üreticiden veya toptan satıcıdan giyim ürünlerini sunar. Ayrıca platform giyim ürünleri ile en güncel moda trendlerine göre satış yapar. Müşteriler uygun ödeme ve teslimat imkânıyla ürünlere güvenilir bir şekilde erişebilir.

Merter – Tekstilkent

Merter’de Tekstilkent İstanbul’da en popüler toptan giyim alanları arasında yer alır. Bu bölge için satış yapan B2B markası farklı üreticilerin giyim ürünlerini satışa sunar. Alıcılar için kolay tedarik imkânı sağlayan marka kız çocuk tayt modelleri için de geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Alıcılar için %100 müşteri memnuniyeti için çalışan platform satışlarda kolaylık sunar ve alışveriş deneyimini iyileştirir.

Zeytinburnu Toptan Kız Çocuk Tayt

Zeytinburnu’ndaki distribütörler ve satıcılar için online mağaza geniş ürün yelpazesi sağlar. Platformda en kaliteli markaların kız çocuk tayt çeşitlerini inceleyebilir ve fiyatları karşılaştırarak sipariş verebilme imkânına sahip olabilirsiniz. B2B markası kız çocuk tayt modellerini doğrudan iş yerinize teslim eder.

Toptan Kız Çocuk Tayt Satış Siteleri

Türkiye’de en güvenilir toptan satış sitelerinden olan B2B mağazası alıcılara kolay tedarik ve hızlı teslimat imkânı sunar. Siz de giyim ürünlerini online olarak sipariş edebilir ve stoklarınızı kolaylıkla yenileyebilme imkânı yakalayabilirsiniz. Bir perakendeci veya distribütör olarak rekabetçi fiyatlara sahip B2B spor mağazası ile kız çocuk tayt takımı modellerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu sayede siz de kârınızı artırabilir ve daha uygun fiyatlarla giyim ürünlerini satın alabilirsiniz.

Toptan Kız Çocuk Tayt Nasıl Satın Alınır?

Toptan kız tayt modellerine B2B spor mağazasıyla kolaylıkla erişebilirsiniz. Geniş ürünler arasından müşteri portföyünüze göre en uygun ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satış platformu ile distribütör ve satıcılar için rekabetçi fiyatlarla tayt modellerine sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenilir şekilde alışveriş yapılabilen B2B mağazası ile alıcılar için hızlı ve kolay alışveriş imkânı sunulur.

Fabrika Çıkışı Toptan Kız Çocuk Tayt

B2B daha düşük maliyetlerle alıcılara toptan alışveriş imkânı sağlar. Fabrika satışıyla aracılar ve distribütörler ortadan kalkar ve daha uygun fiyatlarla tayt modelleri sunulur. Böylece siz de kâr marjınızı artırabilirsiniz. Fabrika satışı ile stok yönetiminiz ve tedarik süreciniz açısından daha esnek bir alışveriş imkânı yakalayabilirsiniz.

Toptan Kız Çocuk Tayt Fiyatları

Kız taytı modellerinin fiyatları fabrikalarda üretim maliyetlerinden doğrudan etkilenir. Ayrıca sipariş miktarı da toptan alışveriş fiyatları üzerinde etki yapar. Ayrıca kız tayt modellerinin fiyatları ürünlerin markasından ve kalitesinden doğrudan etkilenir. Siz de B2B spor mağazası sayesinde çok çeşitli giyim ürünlerini toptan alışveriş için inceleyebilir ve müşterileriniz için en uygun ürünlere en güvenilir alışveriş imkânıyla sahip olabilirsiniz.

48 Saatte Kargo
Kolay İade
Güvenli Alışveriş
Bayiye Özel Avantajlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.