İade Koşulları

Ürün İade Koşulları

Siparişinizi teslim aldığınız 30 gün içinde ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Asortili alımlarınızda ürününüzde kusur tespit ettiğinizde, kusurlu ürünü değişim için gönderebilirsiniz.


Hijyen koşulları gereği kullanılmış/ten teması bulunulmuş ürünlerinde iade yapılmamaktadır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri hijyen kuralları sebebiyle iadesi kabul edilmemektedir.

Kombin olarak satılan ürünlerde KOMBİN İÇERİĞİNDE yer alan tüm ürünlerin geri gönderilmesi gerekmektedir.


İade edeceğiniz ürünün, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış, parfüm veya herhangi bir koku ile bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Yukarıdaki maddelere uymayan durumlarda ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir. 


Nasıl iade gönderebilirim?


Oluşturulmuş Alışverişlerin İadeleri;

Üyelik bilgileriniz ile giriş yapıp, hesabım>siparişlerim sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. MNG kargo gönderi kodu ile iadenizi tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade kodu: 920839459

İade işlem süreçleri ile ilgili ayrıca sms ve e posta ile bilgilendirme sağlayacağız.
İade kodunuz iade başvurunuzdan sonra ayrıca sms ve mail olarak iletilecektir.
Ürünler tarafımıza ulaştığında kontrolleri sağlanacaktır.
Ücret iadeniz iade süreci olumlu sonuçlandığı takdirde, 3 ila 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

ÜRÜN DEĞİŞİM KOŞULLARI

Almış olduğunuz ürünlerde herhangi kusur tespit ettiğinizde müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçip ürününüzün değişimini talep edebilirsiniz. MNG kargo gönderi kodu ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Ürününüz incelenip değişim süreciniz olumlu sonuçlandığı takdirde, 48 saat içerisinde yeni ürününüz kargoya verilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.